העור שלך התכשירים שלנו אודות המותג חדשות נקודות מכירה מורשות לקוסמטיקאיות בלבד צור קשר
חדשות
קטגוריות
תוכנית joinFITE
חדש! דרמלוג'יקה במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים
חדש על המדף
10 עובדות על המותג דרמלוג'יקה
UNDER MY SKIN
May
17
דרמלוג'יקה גאה להציג: קרם עיניים מהפכני להאטת תהליך הזדקנות העור מסביב לעיניים

 

דרמלוג'יקה משיקה AGE REVERSAL EYE COMPLEX

קרם עיניים מהפכני להאטת תהליך הזדקנות העור מסביב לעיניים, צמצום נפיחויות וכהויות


חברת הדרמה קוסמטיקה העולמית דרמלוג'יקה משיקה את
AGE REVERSAL EYE COMPLEX טיפול מהפכני להאטת תהליך ההזדקנות של העור מסביב לעיניים - התוספת החדשה לסדרת האייג' סמארט היוקרתית, זוכת הפרסים.

תכשיר חדש זה המבוסס על תרכובת פעילה מאוד של מרכיבים קוסמטיים מתקדמים מכיל רטינול, פפטיידים, ויטמינים ומרכיבים צמחיים לתיקון ושיפור סימני ההזדקנות סביב העיניים.

כחלק מסדרת AGW Smart  היוקרתית של דרמלוג'יקה, קרם עיניים זה מסייע בטיפול בגורמים ובראקציות הביוכימיות בעור הגורמים לסימני ההזדקנות טרם הווצרותם בניגוד לרוב תכשירי האנטי אייג'ינג בשוק הקוסמטיקה המיועדים לצמצם את סימני ההזדקנות המוקדמת בעור (קמטים, קמטוטים, פיגמנטציה) לאחר שכבר נוצרו.

קרם עיניים חדש זה אשר פותח בלוס אנג'לס קליפורניה על ידי האקדמיה למחקר העור IDI  (International Dermal Institute) מצמצם קמטוטים ונפיחות, מפחית עיגולים כהים ומקטין רגישות באזור העיניים כתוצאה מחוסר לחות. התכשיר משפר באופן דרמטי את העור העדין מסביב לעיניים ללא כל גירוי בעור.

Apr
22
מגזין "ממון" של ידיעות אחרונות מציין 10 עובדות שלא ידעתם על דרמלוג'יקה

10 דברים שלא ידעתם_LL

May
17
תוכנית FITE להעצמת נשים יזמיות יצאה לדרך

 

במהלך 25 השנים האחרונות, מובילה דרמלוג'יקה את ענף הקוסמטיקה המקצועית במכוני יופי ומרכזי בריאות וספא וסייעה ללמעלה מ-100,000 נשים ברחבי העולם להפוך ליזמות מצליחות – כקוסמטיקאיות וכבעלות עסקים.
 
תוכנית (FITE (Financial Independence Through Entrepreneurship - עצמאות כלכלית באמצעות יזמות, היא שותפות חסרת תקדים בין דרמלוג'יקה לבין Kiva.org שמטרתה לאפשר לנשים יזמות בעולם המתפתח גישה להלוואות קטנות שיסייעו להן להתחיל או לקדם עסק.
מטרתנו היא לעזור ל 25,000 נשים במהלך השנתיים הקרובות, ולשם כך אנו זקוקים שאת תצטרפי ל
FITE על מנת להצליח !!!
 
What are we FITEing for?
העצמה כלכלית של נשים היא אחד המניעים הטובים ביותר ליצירת שינוי מתמשך בהתפתחות העולם. מתן הלוואה לנשים מייצר ripple effect חיובי לשיפור הבריאות, החינוך ושיפור מצבן של משפחות וקהילות בעת ובעונה אחת. ולמרות זאת, עדיין לא משקיעים מספיק בנשים.
למרות שנשים מייצרות 66% מהאוכל בעולם, הסיכוי שיקבלו הלוואה מהבנק נמוך יותר, ולעיתים הן אף נתקלות ברמות גבוהות של אפליה פיננסית.
חברת דרמלוג'יקה חברה לארגון KIVA, הפועל ללא כוונת רווח, על מנת לבצע השקעות ישירות שיאפשרו לנשים יזמות בעולם המתפתח גישה להלוואות קטנות שיסייעו להן להתחיל או לקדם עסק עצמאי.
 

 

איך מתבצעות הלוואות FITE ?

הלוואות ה FITE נעשות דרך מערכת מתוחכמת של "הלוואות זעירות", שמאפשרות ליזמות להשיג כסף בדרך אפשרית. צוותים מקומיים מאפשרים לראיין ולצרף נשים פוטנציאליות לקבלת הלוואה, ומסייעים להן ביעוץ והדרכה על ניהול יעיל של הכספים, ותוכנית החזרי התשלומים המתאימה להן.
כאשר היזמית מחזירה את ההלוואה, הכסף חוזר ל FITE וניתן שוב למימון הלוואה נוספת. כיון ש 98% מהכסף מוחזר, מתאפשר לסייע בעזרתו לעוד נשים רבות במשך שנים !
 
להצטרף ל FITE זה פשוט..
  1. קנה/י אחד מתכשירי דרמלוג'יקה המשתתפים בתוכנית ה FITE
  2. כנס/י לאתר joinFITE.org והכנס/י את קוד ה FITE הנמצא על גבי עטיפת התכשיר.
  3. בעבור כל קוד שיוכנס למערכת, תתרום דרמלוג'יקה העולמית דולר אחד לקרן ההלוואות הזעירות המיועד למועמדת מסוימת, אותה תבחר/י, בכל מקום בעולם ולכל ענף שתבחר/י.
 
 
השותף של דרמלוג'יקה ב FITE, ארגון KIVA.
ארגון KIVA הוא המוביל בעולם בתחום ההלוואות הזעירות. מטרתו היא לחבר בין אנשים באמצעות הלוואות כדי להילחם בעוני. במהלך 6 השנים האחרונות חיבר KIVA מעל 480,000 בני אדם שהלוו יותר מ-160 מיליון דולר ל-400,000 יזמים (82% מהם נשים) ב-53 מדינות.
כל 30 שניות ממומנת הלוואה באתר Kiva.org !
 
דרמלוג'יקה נרגשת לחבור ל KIVA על מנת לטפח עצמאות פיננסית לנשים בכל העולם. התוצאה? צמצום העוני, תופעת חסרי הבית והרעב – מקום של כבוד לנשים יזמות בקהילות בכל מקום בעולם..
May
17
מייזם משותף של דרמלוג'יקה והמרכז הרפואי שערי צדק בירושלים

 

מהפכה בבית החולים שערי צדק: נפתח מרכז "הרמוניה" לטיפולים וניתוחים פרטיים בגישה אסתטית. כל הרופאים וראשי המחלקות בהרמוניה הינם חלק מהצוות הרפואי המקצועי והמנוסה של בית החולים.

במסגרת המרכז החדש יפעלו 3 מחלקות: מחלקה לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, מחלקה להסרת משקפיים בלייזר ומחלקה לטיפולי עור מתקדמים בשיתוף חברת דרמלוג'יקה.

 

"אנחנו לא מכון יופי וגם לא מרכז אסתטי  שנמצא בבניין משרדים זה או אחר... הרמוניה הינו מרכז רפואי המאחד מספר תחומי טיפולים המאפשרים לכל גבר ואישה להגיע להרמוניה עם גופם, תוך ניצול היתרונות של בית חולים מצד אחד והנאה משירות אישי ללא פשרות מצד שני." אומרת יעל ענבר, מנהלת המרכז החדש. "מעכשיו הלקוח לא צריך לבחור בין בטחון של בית חולים לשירות אישי פרטי, ולכן חרטנו על דגלנו את המילים: "יפה, בריא, בטוח".

 

במחלקה לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים יבוצעו ניתוחים לעיצוב הפנים כגון ניתוחי אף, הצמדת אוזניים, הרמת עפעפיים ומתיחות פנים, ניתוחים לעיצוב הגוף דוגמת שאיבות שומן, מתיחת זרועות או בטן, הקטנה, הגדלה והרמה של החזה. כמו כן  יבוצעו טיפולים אסתטיים דוגמת פילינג, הזרקת חומרי מילוי לקמטים, והזרקת בוטוקס להחלקת קמטי ההבעה.

 

במחלקה לקוסמטיקה מדעית יבוצעו טיפולים תוך שימוש בתכשירי חברת דרמלוג'יקה האמריקאית,המתמקדים בשיפור מצב העור ובריאותו, ומתמחים בטיפולים ארוכי-טווח לפיגמנטציה, אקנה, רגישויות והזדקנות. הטיפולים הקוסמטיים ישולבו לפני ואחרי הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים במטרה להגיע לתוצאה המבוקשת ולשמר אותה לאורך זמן.

 

 

במחלקה להסרת משקפיים בלייזר יבוצעו הניתוחים בשיטת ה- Operation LaserOnly המבטיחה דיוק מקסימאלי, ללא מגע יד אדם, תוך שימוש במכשירי הלייזר המתקדמים מסוגם בישראל.  

ברוב ניתוחי ה- Lasik בישראל, מבוצע חיתוך הקרנית באופן מכני, באמצעות סכין חיתוך הנתונה בידו של הרופא. בהרמוניה שבמרכז הרפואי שערי צדק,  מבוצע חיתוך הקרנית באמצעות מכשיר ה Femtosecond Laser החדיש מסוגו  בארץ, המבטיח כי חיתוך הקרנית יבוצע במיקום האופטימאלי ובדיוק המרבי, ממזער את הסיכוי לטעויות ולכן מאפשר גם לחלק מבעלי הקרניות הדקות יחסית לעבור את הניתוח.

 

בשנים האחרונות הפכו ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים לניתוחים מהשכיחים ביותר בעולם המערבי. בישראל נחשב ניתוח זה לשני בשכיחותו, ולכן יש חשיבות רבה לשימוש בטכנולוגית ה-Operation Laser Only  המקטינה משמעותית את הסיכוי לטעויות או זיהומים הנובעים מחיתוך בסכין ידנית, ומבטיחה חיתוך ועיצוב מחדש של הקרנית באופן המדויק והבטוח ביותר .

Jul
25
סדרת אולטרא קלמינג לטיפול בעור רגיש הושקה בישראל

 

דרמלוג'יקה גאה להציג לראשונה בישראל

את סדרת ULTRACALMING™ המהפכנית לטיפול והקלה רצינית

 בעור שהפך לרגיש

 

סדרה חדשה זו הינה הסדרה הראשונה המטפלת גם ברגישות בעור המופעלת על ידי המערכת העצבית ולא רק על ידי המערכת החיסונית!

 

מה התועלת בתכשירים המסוגלים לטפל במחצית מהבעיה? חברת דרמלוג'יקה בשיתוף המדענים של מכון המחקר האמריקני ה-International Dermal Institute, העלתה שאלה זו כאשר מחקר חדש גילה שקיים יותר מגורם אחד התורם לעור להפוך לרגיש. ממצא זה הביא לפיתוח הסדרה הטיפולית UltraCalming™, סדרה שלמה המסייעת בניהול הסיבות הרבות הגורמות לעור רגיש ודלקתי, סיבות כגון נטייה גנטית או פגיעות סביבתיות.

 

אנו חיים כיום בעולם עוין והשפעות הלחץ היום יומי בו אנו נמצאים, הזיהום הסביבתי, שינויי אקלים קיצוניים, הליכים רפואיים ואפילו המזון שאנו אוכלים נותנים את אותותיהם על העור שלנו. לפי האקדמיה הדרמטולוגית האמריקאית, יותר מ-50% מהאוכלוסייה האמריקאית מתלוננים על רגישות בעור המתבטאת בגירוד, אדמומיות, חום, עקצוץ ויובש – סימפטומים של עור שהפך רגיש ((sensitized skin, היכולים להביא לידי הזדקנות בטרם עת. עור שהפך רגיש עשוי לנבוע מתגובות דלקתיות בעור ומפגיעה קריטית בשכבת העור העליונה המהווה שכבת מגן. תגובות דלקתיות אלה כוללות:

 

·         דלקת חיסונית: כאשר העור מותקף, מוזהרים תאי עור במקום מסוים ומופעלים כדי להרחיק את ה"פולש". תגובה אלרגית זו בעור גורמת לאדמומיות, כאב וגירוד.

 

·         דלקת נוירוגנית (עצבית): בעוד דלקת חיסונית מופעלת על-ידי המערכת החיסונית, דלקת נוירוגנית מופעלת על-ידי מערכת העצבים. כאשר חומר כימי מגרה מפעיל חיישני עצב, הדבר מתבטא בשחרור של חומרים המפעילים גם את ההתפרצות הדלקתית, כשהתוצאה היא אדמומיות, כאב וגירוד.

 

החדשות הטובות הן שניתן לטפל בעור שהפך לרגיש. החדשות הרעות הן, שבמקרה שעור כזה אינו מטופל, הדבר עלול לגרום נזק תאי בלתי הפיך, היכול להביא לידי בעיות עור רציניות והזדקנות התאים בטרם עת.

 

כל חמשת תכשירי UltraCalming™ החדשים כוללים את נוסחת UltraCalming™ Complex הרשומה כפטנט והמוכחת כיעילה ביותר. תרכובת עתירת יתרונות זו מכילה מרכיבים פעילים המתווכים בין גורמי דלקות חיסוניות ונוירוגניות לצורך הקלה מיידית ולטווח ארוך עבור עור רגיש ודלקתי. התרכובת מכילה גם רכיבים צמחיים ופפטידים העוזרים לחקות את שכבת ההגנה הטבעית של העור, דבר המסייע בחיזוק המבנה התאי של העור כנגד אובדן מים ובהגנה עליו מפני רגישות עקב התייבשות.תכשירי סדרה זו מתאימים לכל סוגי העור במצבי רגישות ומקלים מאוד במצבי רגישות פסיכוסומאטיות בעור כגון: התקפי פסוריאזיס, אסטמה של העור, סבוריאה.

 

בהתאם לסטנדרטים המחמירים של דרמלוג'יקה לאורך השנים בכל הקשור לשמירה על בריאות העור ולשימוש במרכיבים בריאים בנוסחאות התכשירים, כל תכשירי UltraCalming™ החדשים אינם מכילים כלל מרכיבים עוינים הנפוצים בענף הקוסמטיקה כגון חומרי ריח וצבעים מלאכותיים, ועומדים באתגר של טיפול בעור רגיש במיוחד.
 

לעיון בסדרת תכשירי אולטרא קלמינג לחץ כאן

למידע נוסף בנושא הסיבות לעור רגיש בעידן המודרני

 

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט