העור שלך התכשירים שלנו אודות המותג חדשות נקודות מכירה מורשות לקוסמטיקאיות בלבד צור קשר
חדשות
קטגוריות
תוכנית joinFITE
חדש! דרמלוג'יקה במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים
חדש על המדף
10 עובדות על המותג דרמלוג'יקה
UNDER MY SKIN
Jul
25
סדרת אולטרא קלמינג לטיפול בעור רגיש הושקה בישראל

 

דרמלוג'יקה גאה להציג לראשונה בישראל

את סדרת ULTRACALMING™ המהפכנית לטיפול והקלה רצינית

 בעור שהפך לרגיש

 

סדרה חדשה זו הינה הסדרה הראשונה המטפלת גם ברגישות בעור המופעלת על ידי המערכת העצבית ולא רק על ידי המערכת החיסונית!

 

מה התועלת בתכשירים המסוגלים לטפל במחצית מהבעיה? חברת דרמלוג'יקה בשיתוף המדענים של מכון המחקר האמריקני ה-International Dermal Institute, העלתה שאלה זו כאשר מחקר חדש גילה שקיים יותר מגורם אחד התורם לעור להפוך לרגיש. ממצא זה הביא לפיתוח הסדרה הטיפולית UltraCalming™, סדרה שלמה המסייעת בניהול הסיבות הרבות הגורמות לעור רגיש ודלקתי, סיבות כגון נטייה גנטית או פגיעות סביבתיות.

 

אנו חיים כיום בעולם עוין והשפעות הלחץ היום יומי בו אנו נמצאים, הזיהום הסביבתי, שינויי אקלים קיצוניים, הליכים רפואיים ואפילו המזון שאנו אוכלים נותנים את אותותיהם על העור שלנו. לפי האקדמיה הדרמטולוגית האמריקאית, יותר מ-50% מהאוכלוסייה האמריקאית מתלוננים על רגישות בעור המתבטאת בגירוד, אדמומיות, חום, עקצוץ ויובש – סימפטומים של עור שהפך רגיש ((sensitized skin, היכולים להביא לידי הזדקנות בטרם עת. עור שהפך רגיש עשוי לנבוע מתגובות דלקתיות בעור ומפגיעה קריטית בשכבת העור העליונה המהווה שכבת מגן. תגובות דלקתיות אלה כוללות:

 

·         דלקת חיסונית: כאשר העור מותקף, מוזהרים תאי עור במקום מסוים ומופעלים כדי להרחיק את ה"פולש". תגובה אלרגית זו בעור גורמת לאדמומיות, כאב וגירוד.

 

·         דלקת נוירוגנית (עצבית): בעוד דלקת חיסונית מופעלת על-ידי המערכת החיסונית, דלקת נוירוגנית מופעלת על-ידי מערכת העצבים. כאשר חומר כימי מגרה מפעיל חיישני עצב, הדבר מתבטא בשחרור של חומרים המפעילים גם את ההתפרצות הדלקתית, כשהתוצאה היא אדמומיות, כאב וגירוד.

 

החדשות הטובות הן שניתן לטפל בעור שהפך לרגיש. החדשות הרעות הן, שבמקרה שעור כזה אינו מטופל, הדבר עלול לגרום נזק תאי בלתי הפיך, היכול להביא לידי בעיות עור רציניות והזדקנות התאים בטרם עת.

 

כל חמשת תכשירי UltraCalming™ החדשים כוללים את נוסחת UltraCalming™ Complex הרשומה כפטנט והמוכחת כיעילה ביותר. תרכובת עתירת יתרונות זו מכילה מרכיבים פעילים המתווכים בין גורמי דלקות חיסוניות ונוירוגניות לצורך הקלה מיידית ולטווח ארוך עבור עור רגיש ודלקתי. התרכובת מכילה גם רכיבים צמחיים ופפטידים העוזרים לחקות את שכבת ההגנה הטבעית של העור, דבר המסייע בחיזוק המבנה התאי של העור כנגד אובדן מים ובהגנה עליו מפני רגישות עקב התייבשות.תכשירי סדרה זו מתאימים לכל סוגי העור במצבי רגישות ומקלים מאוד במצבי רגישות פסיכוסומאטיות בעור כגון: התקפי פסוריאזיס, אסטמה של העור, סבוריאה.

 

בהתאם לסטנדרטים המחמירים של דרמלוג'יקה לאורך השנים בכל הקשור לשמירה על בריאות העור ולשימוש במרכיבים בריאים בנוסחאות התכשירים, כל תכשירי UltraCalming™ החדשים אינם מכילים כלל מרכיבים עוינים הנפוצים בענף הקוסמטיקה כגון חומרי ריח וצבעים מלאכותיים, ועומדים באתגר של טיפול בעור רגיש במיוחד.
 

לעיון בסדרת תכשירי אולטרא קלמינג לחץ כאן

למידע נוסף בנושא הסיבות לעור רגיש בעידן המודרני

 

 

חזור
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט