העור שלך התכשירים שלנו אודות המותג חדשות נקודות מכירה מורשות לקוסמטיקאיות בלבד צור קשר
חדשות
קטגוריות
תוכנית joinFITE
חדש! דרמלוג'יקה במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים
חדש על המדף
10 עובדות על המותג דרמלוג'יקה
UNDER MY SKIN
May
17
מייזם משותף של דרמלוג'יקה והמרכז הרפואי שערי צדק בירושלים

 

מהפכה בבית החולים שערי צדק: נפתח מרכז "הרמוניה" לטיפולים וניתוחים פרטיים בגישה אסתטית. כל הרופאים וראשי המחלקות בהרמוניה הינם חלק מהצוות הרפואי המקצועי והמנוסה של בית החולים.

במסגרת המרכז החדש יפעלו 3 מחלקות: מחלקה לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, מחלקה להסרת משקפיים בלייזר ומחלקה לטיפולי עור מתקדמים בשיתוף חברת דרמלוג'יקה.

 

"אנחנו לא מכון יופי וגם לא מרכז אסתטי  שנמצא בבניין משרדים זה או אחר... הרמוניה הינו מרכז רפואי המאחד מספר תחומי טיפולים המאפשרים לכל גבר ואישה להגיע להרמוניה עם גופם, תוך ניצול היתרונות של בית חולים מצד אחד והנאה משירות אישי ללא פשרות מצד שני." אומרת יעל ענבר, מנהלת המרכז החדש. "מעכשיו הלקוח לא צריך לבחור בין בטחון של בית חולים לשירות אישי פרטי, ולכן חרטנו על דגלנו את המילים: "יפה, בריא, בטוח".

 

במחלקה לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים יבוצעו ניתוחים לעיצוב הפנים כגון ניתוחי אף, הצמדת אוזניים, הרמת עפעפיים ומתיחות פנים, ניתוחים לעיצוב הגוף דוגמת שאיבות שומן, מתיחת זרועות או בטן, הקטנה, הגדלה והרמה של החזה. כמו כן  יבוצעו טיפולים אסתטיים דוגמת פילינג, הזרקת חומרי מילוי לקמטים, והזרקת בוטוקס להחלקת קמטי ההבעה.

 

במחלקה לקוסמטיקה מדעית יבוצעו טיפולים תוך שימוש בתכשירי חברת דרמלוג'יקה האמריקאית,המתמקדים בשיפור מצב העור ובריאותו, ומתמחים בטיפולים ארוכי-טווח לפיגמנטציה, אקנה, רגישויות והזדקנות. הטיפולים הקוסמטיים ישולבו לפני ואחרי הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים במטרה להגיע לתוצאה המבוקשת ולשמר אותה לאורך זמן.

 

 

במחלקה להסרת משקפיים בלייזר יבוצעו הניתוחים בשיטת ה- Operation LaserOnly המבטיחה דיוק מקסימאלי, ללא מגע יד אדם, תוך שימוש במכשירי הלייזר המתקדמים מסוגם בישראל.  

ברוב ניתוחי ה- Lasik בישראל, מבוצע חיתוך הקרנית באופן מכני, באמצעות סכין חיתוך הנתונה בידו של הרופא. בהרמוניה שבמרכז הרפואי שערי צדק,  מבוצע חיתוך הקרנית באמצעות מכשיר ה Femtosecond Laser החדיש מסוגו  בארץ, המבטיח כי חיתוך הקרנית יבוצע במיקום האופטימאלי ובדיוק המרבי, ממזער את הסיכוי לטעויות ולכן מאפשר גם לחלק מבעלי הקרניות הדקות יחסית לעבור את הניתוח.

 

בשנים האחרונות הפכו ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים לניתוחים מהשכיחים ביותר בעולם המערבי. בישראל נחשב ניתוח זה לשני בשכיחותו, ולכן יש חשיבות רבה לשימוש בטכנולוגית ה-Operation Laser Only  המקטינה משמעותית את הסיכוי לטעויות או זיהומים הנובעים מחיתוך בסכין ידנית, ומבטיחה חיתוך ועיצוב מחדש של הקרנית באופן המדויק והבטוח ביותר .

חזור
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט