העור שלך התכשירים שלנו אודות המותג חדשות נקודות מכירה מורשות לקוסמטיקאיות בלבד צור קשר
תוכנית joinFITE
קטגוריות
תוכנית joinFITE
חדש! דרמלוג'יקה במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים
חדש על המדף
10 עובדות על המותג דרמלוג'יקה
UNDER MY SKIN
Feb
16
תוכנית FITE להעצמת נשים יזמות יצאה לדרך
 
במהלך 25 השנים האחרונות, מובילה דרמלוג'יקה את ענף הקוסמטיקה המקצועית במכוני יופי ומרכזי בריאות וספא וסייעה ללמעלה מ-100,000 נשים ברחבי העולם להפוך ליזמות מצליחות – כקוסמטיקאיות וכבעלות עסקים.
 
תוכנית FITE (Financial Independence Through Entrepreneurship - עצמאות כלכלית באמצעות יזמות), היא שותפות חסרת תקדים בין דרמלוג'יקה לבין Kiva.org שמטרתה לאפשר לנשים יזמות בעולם המתפתח גישה להלוואות קטנות שיסייעו להן להתחיל או לקדם עסק.
מטרתנו היא לעזור ל 25,000 נשים, ולשם כך אנו זקוקים שאת תצטרפי ל
FITE על מנת להצליח !!!
 
What are we FITEing for?
העצמה כלכלית של נשים היא אחד המניעים הטובים ביותר ליצירת שינוי מתמשך בהתפתחות העולם. מתן הלוואה לנשים מייצר אפקט דומינו חיובי לשיפור הבריאות, החינוך ושיפור מצבן של משפחות וקהילות בעת ובעונה אחת. ולמרות זאת, עדיין לא משקיעים מספיק בנשים.
למרות שנשים מייצרות 66% מהאוכל בעולם, הסיכוי שיקבלו הלוואה מהבנק נמוך, ולעיתים הן אף נתקלות ברמות גבוהות של אפליה כלכלית.
חברת דרמלוג'יקה חברה לארגון KIVA, הפועל ללא כוונת רווח, על מנת לבצע השקעות ישירות שיאפשרו לנשים יזמות מעוטות יכולת כלכלית,  גישה להלוואות קטנות שיסייעו להן להתחיל או לקדם עסק עצמאי.
 

 

כיצד מתבצעות הלוואות FITE ?

הלוואות ה FITE מתבצעות דרך מערכת מתוחכמת של "הלוואות זעירות", שמאפשרות ליזמות להשיג הון. צוותים מקומיים מראיינים נשים פוטנציאליות לקבלת הלוואה, ומסייעים להן ביעוץ והדרכה לניהול יעיל של הכספים, ולבניית תוכנית החזרי התשלומים המתאימה להן.
כאשר היזמית מחזירה את ההלוואה שקיבלה, הכסף חוזר לחשבון ההלוואות של דרמלוג'יקה בארגון Kiva.org .הכסף יחזור לקהילה ויתרם לנשים יזמות חדשות המבקשות תמיכה. בעוד שיעור החזר ההלוואות הזעירות עומד על 98%, הכסף שנתרם על ידי דרמלוג'יקה יעזור להרבה מאוד נשים במשך השנים הבאות. 
 
להצטרף ל FITE זה פשוט..
  1. רוכשים את אחד מתכשירי דרמלוג'יקה המשתתפים בתוכנית ה FITE
  2. נכנסים לאתר joinFITE.org ומקלידים את קוד ה FITE הנמצא על גבי עטיפת התכשיר.
  3. בעבור כל קוד שיוכנס למערכת, תתרום דרמלוג'יקה העולמית דולר אחד לקרן ההלוואות הזעירות המיועד למועמדת מסוימת, בענף העסקי ובמדינה בעולם שתבחרו.  
 
השותף של דרמלוג'יקה ב FITE, ארגון KIVA.
ארגון KIVA הוא המוביל בעולם בתחום ההלוואות הזעירות. מטרתו היא לחבר בין אנשים באמצעות הלוואות כדי להילחם בעוני. במהלך 6 השנים האחרונות חיבר KIVA מעל 480,000 בני אדם שהלוו יותר מ-160 מיליון דולר ל-400,000 יזמים (82% מהם נשים) ב-53 מדינות.
כל 30 שניות ממומנת הלוואה באתר Kiva.org !
 
דרמלוג'יקה נרגשת לחבור ל KIVA על מנת לטפח עצמאות פיננסית לנשים בכל העולם. התוצאה? צמצום העוני, תופעת חסרי הבית והרעב – מקום של כבוד לנשים יזמות בקהילות בכל מקום בעולם..

 

Feb
13
מהי תוכנית FITE?

 

Jane and Clinton - retouched final copy

 

במהלך 25 השנים האחרונות, מובילה דרמלוג'יקה את ענף הקוסמטיקה המקצועית במכוני יופי ומרכזי בריאות וספא וסייעה ליותר מ- 100,000 נשים ברחבי העולם להפוך ליזמות מצליחות כקוסמטיקאיות וכבעלות עסקים.

 

תוכנית FITE (Financial Independence Through Entrepreneurship - עצמאות כלכלית באמצעות יזמות), היא שותפות חסרת תקדים בין דרמלוג'יקה לבין אירגון  Kiva.org שמטרתה לאפשר לנשים יזמות חסרות יכולת כלכלית, גישה להלוואות קטנות שיסייעו להן להקים עסק או לפתח עסק קיים.  מטרתנו היא לעזור ל- 25,000 נשים במהלך השנתיים הקרובות, ולשם כך אנו זקוקים שאת תצטרפי ל FITE על מנת להצליח !!!

 

בחודש ספטמבר 2010 הושקה התוכנית בפני קרן היזמות הבינלאומית ע"ש נשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון. נשיאת דרמלוג''יקה העולמית, ג'ין וורוונד, התחייבה במעמד זה לתרום מיליוני דולרים לתוכנית בשנתיים הקרובות.

 

העצמה כלכלית של נשים היא אחד המניעים הטובים ביותר ליצירת שינוי מתמשך בהתפתחות העולם. מתן הלוואה לנשים מייצר אפקט דומינו חיובי לשיפור הבריאות, החינוך ושיפור מצבן של משפחות וקהילות בעת ובעונה אחת.

 

ולמרות זאת, עדיין לא משקיעים מספיק בנשים. למרות שנשים מייצרות 66% מהאוכל בעולם, הסיכוי שיקבלו הלוואה מהבנק נמוך, ולעיתים הן אף נתקלות ברמות גבוהות של אפליה כלכלית. חברת דרמלוג'יקה תשקיע ישירות בנשים יזמות בכל העולם, ותאפשר לנשים יזמות גישה להלוואות קטנות שיסייעו להן להתחיל או לקדם עסק עצמאי.

Feb
13
כיצד מתבצעות הלוואות FITE?

 

ההצטרפות לתוכנית FITE פשוטה מאוד.

 

  1. יש לרכוש את אחד מתכשירי דרמלוג'יקה המשתתפים בתוכנית. כל תכשיר כזה מספר את סיפור התוכנית בצורה מודגשת על גבי התכשיר.

 

  1. יש להכנס לאתר המיוחד של התוכנית joinFITE.org, , לבחור בכפתור Redeem ולהקליד את קוד ה FITE הייחודי הנמצא על גבי עטיפת התכשיר.

 

  1. בשלב השלישי יש לבחור מדינה או אזור בעולם ואת תחום העיסוק אליו תרצי שדרמלוג'יקה תתרום את הכסף.

 

  1.  בעבור כל קוד שיוכנס למערכת, תתרום דרמלוג'יקה העולמית דולר אחד לקרן ההלוואות הזעירות שיועבר למועמדת באזור שבחרת ובתחום העיסוק הרלוונטי.
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט