העור שלך התכשירים שלנו אודות המותג חדשות נקודות מכירה מורשות לקוסמטיקאיות בלבד צור קשר
אודות המותג
החזון שלנו
Our Mission
טיפולי הפנים של דרמלוג'יקה
מפורסמים משתמשים בדרמלוג'יקה
מן העיתונות
שאלות ותשובות נפוצות
מידע לקוסמטיקאית
תמיכה בקהילה
דרושים
חדשות
דרמלוג'יקה גאה להציג: קרם עיניים מהפכני להאטת תהליך הזדקנות העור מסביב לעיניים
מגזין "ממון" של ידיעות אחרונות מציין 10 עובדות שלא ידעתם על דרמלוג'יקה
תוכנית FITE להעצמת נשים יזמיות יצאה לדרך
מייזם משותף של דרמלוג'יקה והמרכז הרפואי שערי צדק בירושלים
סדרת אולטרא קלמינג לטיפול בעור רגיש הושקה בישראל
שאלות ותשובות נפוצות

 

שאלה: אני משתמשת  בתכשירי דרמלוג'יקה, מתי אתחיל לראות שינוי בעור שלי?

תשובה: ישנם אנשים הרואים שינוי לאחר שימוש ראשוני בתכשירים, רובם מספרים שעורם מרגיש בשינוי מהר מאוד. העור מרגיש חלק, נקי , מיומם ומשקף רמה חדשה של בריאות שנתנת לראות בעין. במידה והעור שלך סובל מבעיות אקנה, סימני הזדקנות בעור, היפרפיגמנטציה כתוצאה מחוסר איזון הורמונלי או פגיעה מקרני השמש, תוכלי לראות תוצאות תוך מספר שבועות של שימוש בתכשירים. למרות זאת, בריאות עורך תמשיך להשתפר בהדרגתיות במידה ותישמע\י להנחיות הטיפול של הדרמתרפיסטית שלך ולאחר איבחון עורך בשיטת ה- face mapping.

 

שאלה: מהם היתרונות משימוש לאורך זמן בתכשירי דרמלוג'יקה?

תשובה: פשוטו כמשמעו - עור בריא! דרמלוג'יקה משתמשת במרכיבים המסייעים לעורך לשמור על רמה אופטימלית. אל תבינו לא נכון היתרון בעור בריא הוא עור הנראה במיטבו!  בנוסף כשהעור נמצא ברמה האופטימלית שלו קל יותר לדרמתרפיסטית לטפל ביעילות בנושאים הדרושים שצפים מידי פעם כאשר העור שלנו מתחיל להשתנות .

 

שאלה: מדוע עלי להתייעץ עם דרמתרפיסטית מורשית ?

תשובה: מאותה הסיבה שבשבילה הולכים לרופא שיניים לבדיקות שיגרתיות המובילות לבריאות טובה יותר. העור הינו חלק חי בגופנו (האיבר הגדול ביותר בגוף האדם) המגן עלינו מפני פגעי הסביבה, טמפרטורה קיצונית, עוזר בסילוק הרעלים מהגוף ומגן מפני חתכים, שיפשופים ושריטות. ביקור סדיר אצל דרמתרפיסטית מסייע בשמירה טובה על העור שלנו.

אז למה אנשים משקיעים יותר בציפורניים ובשיער ? שני פריטים הנמצאים בגופנו שאינם חיים. העור שלנו זקוק ליחס אישי ומקצועי - את היחס המקצועי ניתן לקבל אצל דרמתרפיסטית מוסמכת . בדרמלוג'יקה מלמדים יותר מ- 75000 דרמתרפיסטיות בשנה, הרוכשות השכלה בנושא בריאות העור על מנת שיתאימו באופן יעיל ביותר את התכשירים והטיפולים הנדרשים ללקוחות . הדרמתרפיסטית תספק את התשובה לבעיתך ואת הפתרון המקסימלי . הן הטובות והמקצועיות ביותר בכל הקשור לבריאות העור ובעלות גישה אמיתית וכנה לטיפול בעורך. העור הכי יפה מתחיל עם עור בריא , עור בריא מתחיל עם דרמתרפיסטית של דרמלוג'יקה. הגיע הזמן להתחיל להחיות את העור הבריא שלך!

 

שאלה: שמעתי על דרמלוגיקה רק עכשיו, כמה זמן קיים המותג בעולם ?

תשובה: הסיפור של דרמלוג'יקה מתחיל בשנת 1983, כשהדרמתרפיסטית ג'ין וורוונד הקימה את ביה"ס הבינלאומי ללימודי תעודה לקוסמטיקאיות International Dermal Institute IDI, המעניק הכשרה מקצועית ברמה גבוהה בכל הקשור לבריאות העור, ומהווה מתקן מחקרי שנועד להוביל לעידן חדש של מקצוענות בענף הקוסמטיקה המקצועית. ביה"ס הבינלאומי ללימודי קוסמטיקה מורכב מ- 37 מרכזי הדרכה בארה"ב, בריטניה, אירלנד, קנדה , גרמניה, אוסטרליה וניו זילנד ומכשיר 75,000 דרמתרפיסטיות מקצועיות מידי שנה. בית הספר IDI משמש במקביל כזרוע המחקר של דרמלוג'יקה . הוא מרכז קריטי בפיתוח התכשירים החדשים , בדיקות המוצר והלימודים.

ג'ין יסדה את דרמלוג'יקה בשנת 1986 על מנת לגדל דור חדש של מטפלים בבעיות העור המכוונים תוצאות .מהיום הראשון ג'ין גרמה להמון הרמות גבה בענף הקוסמטיקה ואף נפתחה חזית כנגדה בעקבות הנוסחאות הלא שיגרתיות, שאינן מכילות מרכיבים עויינים לעור כמקובל בענף. עד היום תכשירי דרמלוג'יקה נמנעים מהנורמה הנהוגה בענף מבחינת בחירת המרכיבים, הם אינם כוללים שמנים מינרלים, לנולין, אלכוהול, ריחות וצבעים מלאכותיים, האריזה נשארת פשוטה וברת קיימא.

 

שאלה: תכשירי הניקוי של דרמלוג'יקה הם נטולי סבון, "למה ואיך תכשיר ניקוי יכול להיות ללא סבון" ?

תשובה: סבונים מורכבים משומנים ומשמנים המכילים סודיום הידרוקסיד על מנת לאפשר הסרה בסיסית של לכלוך וחומרים שונים מעל פני העור. התוצאה מובילה לחוסר איזון של רמת ה- PH בעור. שומנים מוצקים כמו שמן קוקוס, שמן דקלים (שומן בשר מעובד) חלב או שומן (שומן חזיר מעובד) משמשים ליצירת סבונים קשים בתעשיית הקוסמטיקה בדרך כלל. כל תכשירי הניקוי בדרמלוג'יקה הינם נטולי סבון וחומצה מאוזנת על מנת להגן על שכבת השומן הטיבעית של העור. תכשירי הניקוי של דרמלוג'יקה נטולי שומנים ושמנים ואינם מכילים כלל שומני בעלי חיים .תכשירי הניקוי נטולי צבעים וריחות מלאכותיים .כל הניחוחות העולים מהתכשירים מקורם משמנים אחרים ותמציות טבעיות המסייעים לשמירה על עור בריא יותר.

 

שאלה: למה דרמלוג'יקה לא מייצרת גם תכשירי איפור או תכשירים לשיער ?

תשובה: למעשה, אנחנו כן. רק מנקודת מבט של בריאות העור!

המיקוד החשוב ביותר בדרמלוג'יקה הוא בריאות העור - ואנחנו מאמינים שהחשיבות בטיפול הפנים היא בעלת אותו משקל כמו צחצוח שיניים בכל יום . אנו גם יודעים שכאשר עור הפנים בריא הוא גם נראה יפה יותר! המייק אפ  המיוחד של דרמלוג'יקה הינו החלק האחרון בשגרת הטיפול היום יומית בעורך והצעד הראשון באיפור הפנים! המייק אפ קליל, נטול שומן, על בסיס מים, לחות ,מכיל אנטיאוקסידנטים המגנים על העור מפני רדיקלים חופשיים ומכיל פיגמנט צבע טבעי המאפשר כיסוי מרבי של פגמים בעור. בקבוצת התכשירים לטיפול יומי ניתן למצוא שמפו וקונדישיונר עדינים מאוד לשימוש יום יומי המטפלים בבריאות השיער והקרקפת . השמפו מכיל תמציות מטהרות, מסיר עודפי שומן לניקיון מקסימלי ומחזיר את השיער למראהו הטבעי . קונדישיונר ייחודי מרכך, מזין את הקרקפת ומספק ברק לשיער.

 

שאלה : היכן מיוצרים תכשירי דרמלוג'יקה ?

תשובה: כל תכשירי דרמלוג'יקה מיוצרים בדרום קליפורניה, ארה"ב .מתקני היצור קרובים למטה הראשי של החברה ,דבר המאפשר רמת פיקוח גבוהה על ייצור התכשירים ושמירה על איכותם הגבוהה. דרמלוג'יקה נמכרת כיום ב- 60 מדינות מסביב לעולם.

 

שאלה: האם תכשירי דרמלוג'יקה מנוסים על בעלי חיים ?

תשובה: דרמלוג'יקה אף פעם לא ניסתה, ואף פעם לא תנסה את תכשיריה על בעלי חיים !

 

שאלה: מהי ההשקעה הפילנתרופית של דרמלוג'יקה ?

תשובה: מהבחינה היום יומית, דרמלוג'יקה משקיעה ומסייעת לקוסמטיקאיות להגיע לרמת הצלחה עיסקית גבוהה ביותר. הסיוע שדרמלוג'יקה מעניקה לדרמתרפיסטיות מגיע כמובן גם לקהילה. בינואר 2011 השיקה דרמלוג'יקה את תוכנית ה- FITE אשר עוזרת לנשים יזמות בכל רחבי העולם לקדם את עצמן מבחינה עיסקית כלכלית ,25,000 נשים זו המטרה. התוכנית מתקיימת בשיתוף עם הארגון הפילנתרופי KIVA.org המעניק הלוואות קטנות לעסקים זעירים - ומתמקדת בעסקי נשים . פרוייקט זה לוקח חלק ב- 56 מדינות בעולם.

 

שאלה: האם דרמלוג'יקה היא חברה בבעלות פרטית ?

תשובה: כן, דרמלוג'יקה הינה חברה בבעלות פרטית ,מטה החברה נמצא בקרסון קליפורניה ולחברה מעל 50 משרדים נוספים ברחבי העולם. העובדה שהחברה הינה בידים פרטיות ואינה בבעלות משקיעים או חברות שונות מאפשרת לה להישאר נאמנה למטרתה - בריאות העור! החברה פועלת באופן המטפח יזמות, יצירתיות ותשוקה בהעברת המסר המקצועי לדרמתרפיסטית המטפלת בלקוחות החברה, הדרמתרפיסטית מעניקה לך את הכלים לטיפול נכון בעור.

 

שאלה: מדוע אני צריך לרכוש את תכשירי דרמלוג'יקה מדרמתרפיסטית מורשית או במכוני ספא ולא בדרך אחרת ?

תשובה: תכשירי דרמלוג'יקה יעילים יותר כאשר דרמתרפיסטית מוסמכת מתאימה אותם ללקוחות לאחר שאיבחנה את העור בשיטת האיבחון הייחדית של דרמלוג'יקה  ה-Skin Analysis FACE MAPPING. שיטת איבחון ומיפוי העור FACE MAPPING נועדה לאבחן את מצב העור, אזור אזור על מנת להמליץ על התכשיר המתאים ביותר למצב וסוג עורך. מבלי להיוועץ בדרמתרפיסטית את\ה עשוי/ה לבחור בתכשיר שאינו מתאים לצרכים הייחודיים של עורך, ובכך לעקב את התוצאות הרצויות ולעיתים אפילו לגרום לנזק בעור. דרמלוג'יקה עומדת מאחורי כל תכשיר שלה במידה ורכשת את התכשיר מדרמתרפיסטית מקצועית או נקודת מכירה מורשת דרמלוג'יקה.

 

שאלה: מה עלי לעשות במידה ואני חושד שישנה נקודת מכירה אשר אינה מורשת דרמלוג'יקה המוכרת את התכשירים?

תשובה: דרמלוג'יקה נוקטת עמדה פעילה נגד נקודות מכירה אשר אינן מורשות.

במידה ואתם יודעים על נקודת מכירה שאינה מורשית המוכרת את תכשירי דרמלוג'יקה ,אל תתעמתו עם הבעלים או צוות העובדים אלא ידעו אותנו בדבר, דרך האתר או התקשרו למשרדי החברה. חברת דרמלוגי'קה מודה על נאמנותכם ומעריכה את עזרתכם!

 

שאלה: איך אני יכולה להפוך לנקודת מכירה מורשת של דרמלוג'יקה ?

תשובה: ראשית עליך להיות בעלת תעודת קוסמטיקאית מוסמכת או בעלת עסק בתחום הקוסמטיקה המקצועית. במידה ואת עונה על הקריטריונים הנך מוזמנת ליצור עימנו קשר דרך האתר או להתקשר למשרדי החברה בתל אביב בטלפון 0732-10-20-30 . יועץ מקצועי של החברה ייצור עמך קשר בהקדם.

 

 

 

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט