העור שלך התכשירים שלנו אודות המותג חדשות נקודות מכירה מורשות לקוסמטיקאיות בלבד צור קשר
אודות המותג
החזון שלנו
Our Mission
טיפולי הפנים של דרמלוג'יקה
מפורסמים משתמשים בדרמלוג'יקה
מן העיתונות
שאלות ותשובות נפוצות
מידע לקוסמטיקאית
תמיכה בקהילה
דרושים
חדשות
דרמלוג'יקה גאה להציג: קרם עיניים מהפכני להאטת תהליך הזדקנות העור מסביב לעיניים
מגזין "ממון" של ידיעות אחרונות מציין 10 עובדות שלא ידעתם על דרמלוג'יקה
תוכנית FITE להעצמת נשים יזמיות יצאה לדרך
מייזם משותף של דרמלוג'יקה והמרכז הרפואי שערי צדק בירושלים
סדרת אולטרא קלמינג לטיפול בעור רגיש הושקה בישראל
Our Mission

The moment your skin changed. Forever.

כאשר מתחילים להשתמש בתכשירי דרמלוג'יקה, בריאות העור שלך מוגדרת מחדש. דרמלוג'יקה הינה מותג הקוסמטיקה המוביל והמבוקש ביותר בקרב קוסמטיקאיות ומרכזי בריאות וספא מובילים בעולם. דרמלוג'יקה הינה הבחירה מספר אחת של אנשי המקצוע בתחום הקוסמטיקה המקצועית. מדוע? מפני שבמשך למעלה מעשרים וחמש שנים הקדשנו את מאמצינו למצוא ולספק ללקוחותינו פתרונות לבריאות העור באמצעות חדשנות מקצועית, לא באמצעות פרסומות, הבטחות שווא לפתרונות קסם  אריזות מצועצעות או מסעות פרסום רעשניים.

 

 

קודם כל קידום ההשכלה המקצועית בתחום בריאות העור

בעוד שההיסטוריה של דרמלוג'יקה מתחילה בשנת 1986 בלוס אנג'לס, הכח המניע את השינוי בתעשיה החל למעשה כבר בשנת 1983 כאשר ג'יין וורוונד, קוסמטיקאית מוסמכת מבריטניה, נחשפה לראשונה לתעשיית היופי האמריקאית והבחינה שבארצות הברית לא קיים כלל חינוך מקצועי לטיפול בעור ובגוף. בעוד שהכשרתה המקצועית היתה מקיפה ומעמיקה, התלמידים בארצות הברית אמנם נכנסו לתעשיה כשבידם רשיון לעסוק בטיפולי עור, אולם הכשרתם היתה בלתי מספקת, וגרוע מכך הם זכו ליחס מזלזל.

 

ג'יין רתמה את השכלתה ואת הידע שלה לפעולה ופתחה כיתות לימוד קטנות במרינה-דל-ריי שבקליפורניה, תחת השם ביה"ס הבינלאומי ללימודי תעודה ((International Dermal Institute [IDI]. היא הזמינה רופאי עור ומטפלים להשתלמות מעשית שהינה חיונית כל כך לעבודתם בשטח ולאפשרותם להתחרות במקצוע. כיום, IDI נחשב לאקדמיה הקובעת את הסטנדרטים וכללי הזהב בתעשיה להשתלמות בתחום בריאות עור הפנים והגוף לבוגרי לימודי הקוסמטיקה, ופועל בארבעים אתרים בעולם.

 

 

הקמתה של דרמלוג'יקה       

תוך כדי עבודתה בהוראה ב- IDI, הבחינה ג'יין די מהר שלא קיימים בשוק תכשירים אשר מגלמים בהרכבם את התורה שלה על בריאות העור, אלא רק תכשירים המטפלים ביופי, וכך פיתחה קו תכשירים משלה, ובשנת 1986 נולדה חברת דרמלוג'יקה. החזון היה ברור – קו תכשירים שאינו מכיל מרכיבים עויינים הגורמים לגירויים בעור, מרכיבים שחברות קוסמטיקה רבות משתמשות בהם בגלל מחירם הנמוך. דרמלוג'יקה מן היום הראשון אינה משתמשת במרכיבים שאינם מטיבים עם בריאות העור כגון לנולין, אלכוהול, שמן מינרלי, צבעים וריחות מלאכותיים.

 

כמותג ששם דגש על בריאות העור, דרמלוג'יקה ערערה מיד את התבנית האופינית המקובלת של יופי וזוהר בכך שהגדירה את הטיפול בעור כנושא בריאותי-רפואי, ולא כנושא קוסמטי. בדיוק כשם שהסירה את החומרים גורמי הגירוי מרשימת המרכיבים, הכניסה חברת דרמלוג'יקה גורם חדש ורב עצמה אל המשמעות והזהות של המותג – המומחיות המיוחדת של הקוסמטיקאיות המורשות המטפלות בתכשירי החברה.

 

אז, כמו גם היום, כל תכשירי דרמלוג'יקה המיוצרים בארצות הברית, מעולם לא נוסו על בעלי חיים, נמכרים אך ורק במקום בו ניתנים ייעוץ מקצועי וטיפולי קוסמטיקה מקצועיים ע" מטפלים מוסמכים. בתוך כעשרים שנים בלבד, הפכה דרמלוג'יקה לבחירה מספר אחת של מומחי העור המקצועיים בעולם כולו, והתכשירים נמכרים יותר מאשר כל תכשיר קיים אחר אצל קוסמטיקאיות מורשות ומרכזי בריאות וספא ברחבי העולם.

 

דרמלוג'יקה הנה חברה בבעלות פרטית (משמעות הדבר היא שאנו איננו נשלטים בידי תאגיד יופי ענק, חברת אחזקה או חברת מימון) הפועלת ראשית כל על בסיס של חינוך, השכלה ומחקר בנושא בריאות העור.

 

 

חשוב להכיר את העור שלך

הצעד הראשון לבריאות עור הפנים שלך לכל החיים הינו  להכיר את העור. אנו מאמינים כי השמירה על עור פנים בריא אינה אופציה בדיוק כמו שצחצוח שיניים ושמירה על בריאות הפה אינה אופציה כלל. אנו ממליצים לקבוע פגישה עם קוסמטיקאית מורשית דרמלוג'יקה אשר תוכל לאבחן את העור באופן מקצועי ולהתאים לך באופן אישי את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר לצרכי העור שלך.

 

חברת דרמלוג'יקה פיתחה כלי אבחון ומיפוי מהפכני של עור הפנים הנקרא Face Mapping Skin Analysis המיושם על ידי קוסמטיקאיות מורשות כשלב ראשון בתהליך הטיפול הקוסמטי

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט