טיפולי פנים מבית דרמלוג’יקה

טיפולי פנים קוסמטיים
בין אם את מחפשת טיפול קוסמטי לפנים או טיפול פנים קצר וממוקד בבעיה מסויימת בעור, הקוסמטיקאיות המקצועיות של דרמלוג’יקה יתאימו עבורך את הפיתרון המתאים ביותר לשמירה על בריאות עור הפנים שלך.
איבחון והתאמה נכונה של תכשירים לעור שלך
skin bar treatment
איבחון מקצועי של עור הפנים בשיטת פייס מפינג Face Mapping Skin Analysis
כדי לזהות את הצרכים המיוחדים של עור הפנים שלך, פיתחה דרמלוג’יקה כלי אבחון ומיפוי מהפכני ומדויייק המיושם על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות כשלב ראשון בתהליך התאמת התכשירים או הטיפול הקוסמטי בעור וכחלק מהדרך שלנו לשמירה על בריאות עור הפנים שלך.
10 דקות
לפרטים נוספים על השירות, לחצו כאן.
טיפולי פנים מבית דרמלוג'יקה ישראל
התאמת תכשירים בעמדת התנסות Skin Bar
התנסות אקטיבית של הלקוח בעמדת הסקין בר בתכשירי הטיפול שהומלצו לשימוש על ידי הקוסמטיקאית. בסקין בר של דרמלוג’יקה ניתן להתנסות ולחוות את תכשיר הטיפול בטרם הרכישה.  ** קיים בנקודות מכירה מסויימות בלבד!
10 דקות
טיפולי הפנים שלנו
PST Cleansing with Sponge
טיפול פנים מלא PROSKIN

טיפול פנים מלא המותאם באופן אישי לצרכים המיוחדים של העור שלך. טיפול זה משלב טכנולוגיות מתקדמות ביותר של מרכיבים קוסמטיים לתוצאות טיפוליות דרמטיות בעור.

טיפולי פנים על ידי קומסטיקאית מורשית
טיפולי פייספיט FACEFIT
“מיני טיפול” מהיר וקצר המשלב את הטכנולוגיות והתכשירים העדכניים ביותר מבית דרמלוג’יקה לשיפור דרמטי בעור הפנים.
10 דקות

כל הסיבות לעדכון שגרת טיפולי הפנים

מאת ליאת הלפרט פליסר, סמנכ”ל הדרכה בדרמלוג’יקה ישראל
העור שלנו הוא איבר הנותן לנו תמונת מצב מדוייקת על המתרחש בגופנו ובנפשנו. מצב רוח רע, סטרס ודיכאון משנים את פני העור, כמו גם שמחה אהבה, הצלחה ומצבים חיוביים בחיים. מכיוון שישנם גורמים רבים המשפיעים על עור הפנים, אשר משתנים מעת לעת, כשם שאנו מבצעים טיפולי פנים ובדיקות שגרתיות תקופתיות, מומלץ לבצע אבחון ומיפוי תקופתי הנקרא ‘פייס מאפינג’ (להתאמה אופטימלית של תכשירי טיפול למצב העור ושגרת החיים של הלקוחה), מבדק המתבצע על ידי קוסמטיקאית מומחית לבריאות העור. התאמה נכונה של תכשירי טיפול תביא את העור למצב הבריא והיפה ביותר שלו בהתאם למצבים אישיים והשפעות סביבתיות משתנות.
הגורמים לשינויים במצב העור הם:
שינויים במזג האויר על עור הפניםשינויים במזג האויר – לאקלים ולהתנהלותנו בעונות השנה יש השפעה רבה על העור. בעונת הקיץ, כאשר העור חשוף לקרני השמש המזיקות וללחות גבוהה, טיפול פנים צריך לכלול תכשירים עשירים בלחות (פחות בתכשירים מזינים), שימוש קבוע בחסמי שמש (SPF גבוה) שימוש מופחת בחומרים פעילים, טיפולי החדרת לחות מוגברים. בעונת החורף, כאשר העור מתמודד עם קור ויובש, אנו חייבים להגן על העור מפני כוויות קור ומשהות ממושכת בחדרים מחוממים אשר מייבשים את העור. לכן שגרת הטיפול בחורף צריכה לכלול תכשירים מזינים אשר שומרים על מעטה  ההגנה הטבעי של העור, שימוש בחומרים פעילים בריכוזים גבוהים. כמו בקיץ, גם בחורף חשוב מאוד להקפיד להשתמש במקדמי הגנה מאחר ומידת הקרינה זהה. לעוסקים בפעילות ספורט חורפית כגון סקי חשוב להקפיד הקפדה יתרה בנושא זה. בחורף מומלץ במיוחד לבצע פילינגים וטיפולים משקמים רבי עוצמה.
תזונה עור הפניםתזונה – לתזונה יש השפעה רבה על בריאות עורנו, שינויים דרסטיים של דיאטות קיצוניות לסירוגין, או אכילה לא מאוזנת, מחסור בשתייה ועוד יעניקו לעור מראה אפרפר וחסר חיוניות וברק. תזונה יכולה לגרום לעור להראות עייף ואנמי.
מצבים הורמונליים משפיעים על עור הפניםמצבים הורמונליים – שינויים הורמנלים כגון שימוש בגלולות, התקן הורמונלי, הריון והנקה כל אלה משפיעים מאוד על מראה העור ומגבירים מאוד הנטייה לפיגמנטציה להופעת פצעונים, תשעורת יתר ומצבי אקנה קשים. מצבים הורמונאליים אלו חייבים להילקח בחשבון כאשר בונים שגרת טיפול מדוייקת, גם אם מדובר בשינויים לתקופה מגובלת כגון הריון. בתקופת הריון והנקה אין להשתמש במרכיבים כגון חומצה סליצילית או רטינול ורטין A.
תרופות לטיפולי פניםתרופות – שימוש קבוע בתרופות, סטרואידים, אנטיביוטיקה, תרופות נגד לחץ דם ועוד ישפיעו על מראה העור ועל כן יש לתת דגש כאשר אנו בונים עם את שגרת הטיפול היומית שלנו. במצב של סכרת אין לבצע ניקוי עמוק ואין לפתוח פצעים. במצב של יתר לחץ דם אין להשתמש במיכשור חשמלי.
סביבת עבודה משפיעה על עור הפניםעיסוק – מיקום העבודה ואופי העבודה משפיעים רבות על מראה העור. עבודה הכרוכה בסטרס, שעות עבודה ממושכות או חשיפה למזהמים סביבתיים, ישפיעו מאוד על טב העור ומראהו. לדוגמה: שוטר או מדריך טיולים אשר נמצאים רוב שעות היום בחוץ וחשופים לשמש ומזהמים סביבתיים, צריכים לבנות שגרת טיפולי פנים המכילים תכשירים שיגנו ויטהרו את העור כגון תכשירים המכילים פחם.
שגרת טיפולי פניםשגרת טיפול – צריך לוודא שקיימת שגרת טיפול והאם היא מתאימה לסוג ומצב העור. לעיתים אנו מבצעים שגרת טיפול פנים שאינה תואמת כלל את צרכי העור. לדוגמה אישה בעלת עור עדין דק ורגיש המשתמשת בתכשירי פילינג אגרסיביים ואברסיביים, תגרום לעצמה להחמרת הרגישות בעור. כ- 80% מהתוצאות על פני העור תלויות בשגרת הטיפול הבייתית שלנו, לכן חשוב מאוד להקפיד על שגרת טיפול נכונה ומתאימה לעור ולסגנון החיים.
לחץ משפיע על עור הפנים ומצריך טיפולמצבי סטרס – מצבי סטרס אשר אינם בשליטה, או שהתפיסה שלנו לגבי אותם מצבי סטרס היא שלילית, אנו עלולים לגרום לעור להראות חסר ברק, חסר חיות עם קמטוטים. הנפש היא הראי של האדם וכל שינוי נותן את אותותיו על פני העור. על חשוב להדגיש שהדבר החשוב ביותר לפני שקובעים את שגרת הטיפול בעור הפנים, חשוב ביותר לבצע איבחון מדוייק של מצב העור.