העור שלך התכשירים שלנו אודות המותג חדשות נקודות מכירה מורשות לקוסמטיקאיות בלבד צור קשר
UNDER MY SKIN
קטגוריות
תוכנית joinFITE
חדש! דרמלוג'יקה במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים
חדש על המדף
10 עובדות על המותג דרמלוג'יקה
UNDER MY SKIN
May
15
איבחון ומיפוי מקצועי של עור הפנים

 630_782a61cb5c14d3820206e6064a14485c

מיפוי ואיבחון מקצועי של עור הפנים

חשיפה ממושכת לשמש, אכילת מזונות חריפים, לחץ ומתח נפשי או אפילו שתייה מרובה של קפה- כל אלה נותנים אותותיהם על עור הפנים, והוא אינו מסתיר זאת. לעור יש גם צרכים משלו, וכדי להכיר אותם פיתחה חברת דרמלוג'יקה כלי אבחון ומיפוי מהפכני הנקרא Face Mapping Skin Analysis, המיושם כיום ע"י דרמתרפיסטיות מורשות דרמלוג'יקה כשלב ראשון בתהליך הטיפול הקוסמטי.

שיטת ה- Face Mapping היא שיטה לאבחון עור הפנים, המדויקת יותר מכל שיטת אבחון אחרת המיושמת כיום בקוסמטיקה המקצועית. השיטה משלבת שלוש טכניקות שונות:

  • בחינה ויזואלית של העור תחת מנורה וזכוכית מגדלת רבת עוצמה
  • בדיקה של העור במגע ומישוש
  • סקירה של אזורים שונים בעור הפנים, היכולים להצביע על בריאותם של איברים פנימיים בגוף, בהתבסס על הרפואה הסינית

 

איך זה עובד
שיטת ה- Face Mapping מחלקת את עור הפנים והצוואר ל- 14 אזורים. כל אזור, כולל האוזניים, נסקר ונבדק והממצאים נרשמים על מפה מיוחדת של אזורי הפנים.
המיפוי והחלוקה לאזורים מבוססים על הקשר שבין עור הפנים לאיברים פנימיים בגוף, כמקובל ברפואה הסינית. שיטה זו גורסת שללב, לריאות, לכבד, לכיס המרה, ולאברים נוספים יש נקודות ייצוג בעור הפנים. לדוגמה, אוזניים (אזור 4) חמות, עשויות להצביע על חוסר איזון בכליות כתוצאה מעודף אלכוהול או קופאין הגורם להתייבשות.

התהליך, בדומה לזה הנעשה אצל רופא, מתחיל בשיחה על נושאים בריאותיים כלליים הקשורים למטופל כדי לברר אם עבר טיפולי פילינג, מהי מידת חשיפתו לשמש, ושאלות אחרות הקשורות לסגנון החיים שלו. במהלך המיפוי עצמו נבדק כל מילימטר בעור הפנים, כשהדרמתרפיסטית מרכיבה על ראשה מנורה מיוחדת המצוידת בזכוכית מגדלת, בדומה לזו שמשתמשים בה מלטשי יהלומים וטכנאי היי טק. בו זמנית נבדק מצבו של העור על ידי התבוננות ומישוש. ההתבוננות המקצועית בעור מגלה דלקות, פצעים, קומדונים (נקודות שחורות), פגיעה בנימי דם ושינויים בפיגמנטציה. המישוש מאפשר לגלות פצעים פנימיים, חוסר איזון בעור, אזורים שומניים, שטחים יבשים ונטולי לחות או כל ממצא אחר אשר אינו נראה לעין.

על סמך הממצאים שנאספו מתכננת הדרמתרפיסטית את הטיפול הקוסמטי המומלץ ומתאימה את התכשירים בהם יש להשתמש. הממצאים שנרשמו משמשים להשוואה בביקורים הבאים ומאפשרים בקרה ומעקב אחר שינויים בעור בכל אחד מ- 14 האזורים השונים שמופו.

 

 630_ac3feecf07db6f2550bcd5db888f057f

 

 

 

 

 

 

אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט