הסיפור שלנו

כאשר מתחילים להשתמש בתכשירי דרמלוג’יקה, בריאות העור שלך מוגדרת מחדש. דרמלוג’יקה הינו מותג הקוסמטיקה המוביל והמבוקש ביותר בקרב קוסמטיקאיות ומרכזי בריאות וספא מובילים בעולם.
נוסדה בשנת

1986

קוסמטיקאיות בעולם

100,000

מספר המדינות בהן מיוצגת

+100

פרסים בינלאומיים

324

Welcome to your best skin ever

עם דרמלוג’יקה, מותג הקוסמטיקה המוביל והמבוקש ביותר בקרב דרמתרפיסטיות ומלונות וספא מובילים בעולם, בריאות העור שלך מוגדרת מחדש.

תכשירי דרמלוג’יקה מייצגים דור חדש של מרכיבים קוסמטיים חדשניים, המאפשרים להגיע לתוצאות טיפוליות דרמטיות בעור הפנים. תכשירי דרמלוג’יקה אינם מכלים מרכיבים שאינם ידידותיים לעור כגון צבעים וריחות מלאכותיים, אלכוהול ושמנים מינרליים הגורמים לרגישויות בעור. תכשירי דרמלוג’יקה מעולם לא נוסו על בעלי חיים ומוגדרים VEGAN לחובבי הטבעונות.

במקום להתמקד במונחים כמו “יופי” או “ביוטי”, אנו בדרמלוג’יקה מתמקדים בשמירה על בריאות העור. במקום להציג גימיקים או טרנדים חולפים, אנו מתמקדים בהשגת תוצאות אמיתיות.

כל תכשירי דרמלוג’יקה פותחו על ידי המומחים לבריאות העור במכון המחקר הבינלאומי International Dermal Institute  (IDI) בשילוב עם המדענים של דרמלוג’יקה בארה”ב.

 

מותג מקצועי פורץ דרך

מותג דרמלוג’יקה אשר פותח על ידי ג’ין וורוונד, דרמתרפיסטית מקצועית ויזמית בארה”ב, מוביל כיום את ענף הקוסמטיקה המקצועית בעולם כולו. מעל 100,000 קוסמטיקאיות משתמשות בתכשירי החברה בכ- 100 מדינות בעולם במכוני קוסמטיקה, ספאים מובילים במלונות יוקרה ובקליניקות של רופאים העוסקים בתחום הרפואה האסתטית.

אנו מאמינים כי השמירה על עור פנים בריא אינה אופציה בדיוק כמו שצחצוח שיניים ושמירה על בריאות הפה הכרחית לכל אחד. אנו ממליצים לקבוע פגישה עם קוסמטיקאית מורשית דרמלוג’יקה אשר תוכל באמצעות שיטת האבחון הייחודית Face Mapping Skin Analysis, לאבחן את העור שלך באופן מקצועי ולהתאים לך באופן אישי את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר לצרכי העור שלך.

מאחורי הקלעים של דרמלוג'יקה

נגן וידאו

מחוייבות לקיימות

אנחנו מוכרים על ידי PETA (people for the Ethical Treatment of Animals)
ו – Leaping Bunny כחברה נטולת אכזריות ותכשירים שלא נוסו על בעלי חיים!
 
כל התכשירים שלנו מוסמכים כטבעוניים פרט לתכשיר אחד.
 MultiVitamin Power Serum.
 
מאז 1986 כל התכשירים שלנו אינם מכילים חומרי צבע וריח סינטיים, שמן מינרלי, לנולין, פרבנים, אלכוהול ומיקרופלסטיק.
 
עד שנת 2025 100% מהאריזות שלנו יהיו ניתנות למיחזור או יכילו אריזות מתכלות.
רוב האריזות שלנו כיום כבר ברות קיימא.
 
כל האריזות שלנו, הקרטונים והנייר מיוצרים מנייר ממוחזר אשר אינו פוגע ביערות.

Education -הערך החשוב ביותר שלנו

דרמלוג’יקה, באמצעות מכון המחקר שלה International Dermal Institute, מעניקה ידע והשכלה נרחבת לקהילת אנשי המקצוע והקוסמטיקאיות ברחבי העולם.  כל המטפלים המקצועיים של דרמלוג’יקה מוסמכים להעניק לקהל הרחב אבחון מקצועי של עור הפנים כולל הדרכה מקצועית לשגרת טיפול נכונה בעור המסייעת לשמור על בריאות אופטימלית של עור הפנים.

התאמה אישית ופרסונליציה

דרמלוג’יקה מאפשרת שגרת טיפול מותאמת אישית לכל סוג ומצב בעור באמצעות כלי אבחון וטיפולים מותאמים המובילים לתוצאות מהירות ואפקטיביות. תכשירי דרמלוג’יקה פועלים באופן המיטבי ביותר על גבי העור כאשר הם מותאמים ומומלצים על ידי אנשי מקצוע בהתאם לסוג ומצב העור שלך בהתחשב בסגנון החיים האישי שלך.

מגע אנושי

אנו מאמינים בכוח המגע האנושי, אשר מוקרן דרך הידיים המקצועיות של המטפלים המקצועיים בשיטת דרמלוג’יקה, דרך הקול ודרך כוונותינו המקצועיות. זו הדרך בה אנו מתחברים לאנשים ויוצרים קשר ייחודי ומתמשך לתוצאות טיפוליות ניראות לעין.