הסיפור שלנו

כאשר מתחילים להשתמש בתכשירי דרמלוג'יקה, בריאות העור שלך מוגדרת מחדש. דרמלוג'יקה הינו מותג הקוסמטיקה המוביל והמבוקש ביותר בקרב קוסמטיקאיות ומרכזי בריאות וספא מובילים בעולם.
נוסדה בשנת

1986

קוסמטיקאיות בעולם

100,000

מספר המדינות בהן מיוצגת

+80

פרסים בינלאומיים

324

הערך החשוב ביותר שלנו - חינוך והשכלה מקצועית 

בעוד שההיסטוריה של דרמלוג'יקה מתחילה בשנת 1986 בלוס אנג'לס,  הכח המניע את השינוי בתעשיה החל למעשה כבר בשנת 1983 כאשר ג'יין וורוונד, קוסמטיקאית מוסמכת מבריטניה, נחשפה לראשונה לתעשיית היופי האמריקאית והבחינה שבארצות הברית לא קיים כלל חינוך מקצועי לטיפול בעור ובגוף. בעוד שהכשרתה המקצועית היתה מקיפה ומעמיקה, התלמידים בארצות הברית אמנם נכנסו לתעשיה כשבידם רשיון לעסוק בטיפולי עור, אולם הכשרתם היתה בלתי מספקת, וגרוע מכך הם זכו ליחס מזלזל.

ג'יין רתמה את השכלתה ואת הידע שלה לפעולה ופתחה כיתות לימוד קטנות במרינה-דל-ריי שבקליפורניה, תחת השם ביה"ס הבינלאומי ללימודי תעודה ((International Dermal Institute [IDI]. היא הזמינה רופאי עור ומטפלים להשתלמות מעשית שהינה חיונית כל כך לעבודתם בשטח ולאפשרותם להתחרות במקצוע. כיום, IDI נחשב לאקדמיה הקובעת את הסטנדרטים וכללי הזהב בתעשיה להשתלמות בתחום בריאות עור הפנים והגוף לבוגרי לימודי הקוסמטיקה, ופועל בארבעים אתרים בעולם.

הולדתה של דרמלוג'יקה 

תוך כדי עבודתה בהוראה ב- IDI, הבחינה ג'יין די מהר שלא קיימים בשוק תכשירים אשר מגלמים בהרכבם את התורה שלה על בריאות העור, אלא רק תכשירים המטפלים ביופי, וכך פיתחה קו תכשירים משלה, ובשנת 1986 נולדה חברת דרמלוג'יקה. החזון היה ברור – קו תכשירים שאינו מכיל מרכיבים עויינים הגורמים לגירויים בעור, מרכיבים שחברות קוסמטיקה רבות משתמשות בהם בגלל מחירם הנמוך. דרמלוג'יקה מן היום הראשון אינה משתמשת במרכיבים שאינם מטיבים עם בריאות העור כגון לנולין, אלכוהול, שמן מינרלי, צבעים וריחות מלאכותיים.

מאחורי הקלעים של דרמלוג'יקה

נגן וידאו

מחוייבות לקיימות

אנחנו מוכרים על ידי PETA (people for the Ethical Treatment of Animals)
ו – Leaping Bunny כחברה נטולת אכזריות ותכשירים שלא נוסו על בעלי חיים!
 
כל התכשירים שלנו מוסמכים כטבעוניים פרט ל-4 תכשירים.
 
מאז 1986 כל התכשירים שלנו אינם מכילים חומרי צבע וריח מלאכותיים, שמן מינרלי,
פרבנים, אלכוהול ומיקרופלסטיק.
 
עד סוף שנת 2020 90% מהאריזות שלנו יהיו ניתנות למיחזור או אריזות מתכלות.
רוב האריזות שלנו כבר ברות קיימא.
 
כל האריזות שלנו, התכשירים והנייר מיוצרים מנייר ממוחזר אשר אינו פוגע ביערות.

אנחנו לא מדברים על יופי

דרמלוג'יקה ערערה מיד את התבנית האופינית המקובלת של יופי וזוהר בכך שהגדירה את הטיפול בעור כנושא בריאותי-רפואי, ולא כנושא קוסמטי. בדיוק כשם שהסירה את החומרים גורמי הגירוי מרשימת המרכיבים, הכניסה חברת דרמלוג'יקה גורם חדש וחשוב אל המשמעות והזהות של המותג – המומחיות המיוחדת של הקוסמטיקאיות המורשות המטפלות בתכשירי החברה.

הצעד הראשון לבריאות עור הפנים שלך לכל החיים הינו  להכיר את העור. אנו מאמינים כי השמירה על עור פנים בריא אינה אופציה בדיוק כמו שצחצוח שיניים ושמירה על בריאות הפה הכרחית. אנו ממליצים לקבוע פגישה עם קוסמטיקאית מורשית דרמלוג'יקה אשר תוכל לאבחן את העור באופן מקצועי ולהתאים לך באופן אישי את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר לצרכי העור שלך.