מדיניות הפרטיות

אתר www.dermalogica.co.il  שומר על הפרטיות שלך!

אנו מכבדים את פרטיותך, ומחוייבים לשמור בסוד על כל המידע שתזיני באתר בעת השימוש בו.

האם הפרטים האישיים שלי חסויים?

פרטייך האישיים (שם, דואר אלקטרוני, סיסמאות וכו’) וכל מידע רגיש אחר עובר הצפנה לפני שמירתו במאגר הנתונים של האתר.

פרטייך האישיים המוצפנים במאגרי האתר ניתנים לצפייה על-ידך ותוכלי לבצע בהם שינויים כרצונך.

פרטייך האישיים משמשים את האתר לשם השלמת רכישת מוצרים על-ידייך ולשם אספקתם המהירה בלבד. בנוסף, האתר מנטר תנועות שונות של לקוחותיו ללא זיהוי לקוח מסויים, וזאת רק על-מנת לאסוף סטטיסטיקה שתסייע בידי דרמלוג׳יקה לשפר את השירות ללקוחותיה.

אתר דרמלוג׳יקה מתחייב שלא להעביר את פרטייך האישיים לאף גורם אחר. זאת למעט במקרים בהם נדרש להעביר פרטים מסוימים לדואר ישראל או לחברת המשלוחים, וזאת רק לשם השלמת הרכישה והאספקה של אותו מוצר.

עם זאת, אתר דרמלוג׳יקה פועל על פי החוק במדינת ישראל. אי לכך, באם מי מלקוחות האתר יבצע פעולה לא חוקית אשר עלולה לפגוע באתר או בלקוחות אחרים של האתר או בצד שלישי כלשהו, או באם ידרש האתר בצו בית משפט ובכפוף לחוק להעביר את פרט הלקוח לצד שלישי, ישתף האתר פעולה עם החוק. דבר זה עשוי להוביל להסגרת פרטי הלקוח.

מה לגבי פרטי כרטיס האשראי שלי?

פרטי כרטיס האשראי שלך אינם נשמרים במאגר המידע של האתר ואינם נגישים לעובדי האתר ולעובדי החברה המפעילה את האתר.

התשלום בכרטיס אשראי מבוצע בפועל במערכת הסליקה של חברת טרנזילה (חברת הסליקה באינטרנט המובילה בישראל) העומדת בתקן אבטחה PCI-DSS מוגנת בתקשורת מאובטחת ומוצפנת SSL.

כיצד ניתן  להגן על  פרטיי האישיים!

אתר דרמלוג׳יקה פועל בסביבה מקוונת, ואת יכולה בפעולה פשוטה לסייע רבות להגנה על פרטייך. כל שנדרש ממך הוא לשמור בסוד את הסיסמא בה בחרת לשם כניסתך לחשבון שלך באתר. אנו באתר דרמלוג׳יקה ממליצים לך להחליף מידי תקופה את הסיסמא שלך באתר, וזאת על-מנת להפחית את הסיכון שגורם זר שראה אותך מקישה את סיסמתך ייכנס לחשבון שלך.

כמו-כן, אתר דרמלוג׳יקה מסתייע במנגנון המכונה cookies המאפשר לך להיכנס באופן אוטומטי לחשבון שלך באתר מהמחשב האישי שלך. אי-לכך, אם סיימת לגלוש באתר, מומלץ שתקפידי על יציאה מסודרת בסיום הגלישה. יציאה מסודרת מתבצעת בלחיצה על כפתור “התנתק” (נמצא בתפריט “החשבון שלי”).

לפרטים נוספים בנושא “מדיניות פרטיות” פני לתקנון האתר